ZEGAREK MĘSKI VOSTOK EUROPE NH35A-2255146

  • ZEGAREK MĘSKI VOSTOK EUROPE NH35A-2255146
  • ZEGAREK MĘSKI VOSTOK EUROPE NH35A-2255146
  • ZEGAREK MĘSKI VOSTOK EUROPE NH35A-2255146
  • ZEGAREK MĘSKI VOSTOK EUROPE NH35A-2255146
  • ZEGAREK MĘSKI VOSTOK EUROPE NH35A-2255146
  • ZEGAREK MĘSKI VOSTOK EUROPE NH35A-2255146
  • ZEGAREK MĘSKI VOSTOK EUROPE NH35A-2255146
ZEGAREK MĘSKI VOSTOK EUROPE NH35A-2255146ZEGAREK MĘSKI VOSTOK EUROPE NH35A-2255146ZEGAREK MĘSKI VOSTOK EUROPE NH35A-2255146ZEGAREK MĘSKI VOSTOK EUROPE NH35A-2255146ZEGAREK MĘSKI VOSTOK EUROPE NH35A-2255146ZEGAREK MĘSKI VOSTOK EUROPE NH35A-2255146ZEGAREK MĘSKI VOSTOK EUROPE NH35A-2255146
Producer: VOSTOK EUROPE
Series: N1 Rocket
1 080,00 zł
1 270,00 zł
1080.00
/ 1szt. incl. VAT
You save 15190,00 zł
Share your comment
Engraving :
Yes

Yes

Type
-

Male

Male
Primary Material
-

Stainless steel - 316 L steel has many advantages. In addition to the fact that things made of steel look beautiful, have an elegant gloss and are easy to keep clean, above all they have a very high corrosion resistance and do not cause allergy in contact with the skin. 316L steel is hypoallergenic.

Stainless steel
Case shape
-

Round shape

 

Round shape
Movement
-

Automatyczny Seiko Caliber NH35A. Mechanizm tego typu napędza się samoczynnie poprzez ruch ręki. Zegarek nie wymaga dzięki temu baterii ani cyklicznego nakręcania.  NH35A to werk mechaniczny z automatycznym naciągiem o średnicy 27,40 mm i grubości 5,32 mm. Jego rezerwa chodu wynosi do 41 godzin godzin, wyposażony został w 24 kamienie łożyskujące

Automatyczny - SEIKO CALIBER NH35A
Glass type
-

Mineral hardened. The mineral crystal is softer than sapphire, but has much greater elasticity. They can be scratched, but it is not so easy, but thanks to the elasticity it is more difficult to break them.

Mineral hardened
Strap type
-

Leather. Watch straps are most often made of leather. You can distinguish many of its species that affect the price and prestige of the bar. The most prestigious ones are alligator or crocodile leather. Very often, manufacturers additionally sew a selected leather strap. Thanks to this, the belt has the same texture along its entire length. (if the skin is not selected, the envelope usually has a different texture than when fastened). Belts are also made of ostrich, rays, snake and lizard skin.

Leather watch straps
Case color
-

Silver

Silver
Dial color
-

Black

Black
Strap color
-

Black

Black
Case width approx
-

46,00 mm

46,00 mm
Case depth approx
-

17,00 mm

17,00 mm
Water Resistance
-

200 m = WR200 = 20 ATM = 20 Bar.
Water resistance class 200 meters allows us to swim and scuba diving.

200 metres
Glow coating
-

Luminescence on hands and indexes. Thanks to the pigment after exposure, it is possible to read the time even in a very dark room.

Yes
Engraving
-

Yes

Yes

Zegarek męski Vostok Europe NH35A/2255146 niewątpliwie wyraża ideę marki: jakość w połączeniu ze współczesnym wyglądem. Dominująca czerń w połączeniu z białymi akcentami podkreśla pół-formalny charakter zegarka. Tarcza jest bardzo czytelna, a na godzinie 6 znajduje się mały datownik, który wskazuje aktualny dzień miesiąca. Wskazówki oraz indeksy zostały pokryte powłoką świecącą, dzięki której odczytanie godziny jest możliwe nawet w ciemnościach. Szkiełko mineralne chroni tarczę przed zarysowaniami oraz obtłuczeniami. Srebrna koperta podkreśla wyrazisty charakter zegarka. Stal szlachetna, która została użyta do jej wyrobu ma niesamowicie wiele zalet. Jest ona odporna na korodowanie oraz hipoalergiczna. Zdecydowanie wpływa to na komfort noszenia zegarka. Ponadto łatwo ją utrzymać w czystości, a odpowiednio zadbana będzie długo cieszyła oko właściciela pięknym połyskiem. Solidny, skórzany pasek akcentuje męski temperament czasomierza. Serce zegarka stanowi mechanizm automatyczny Seiko NH35A, którego rezerwa chodu wynosi około 41 godzin, a wyposażony został w 24 kamienie łożyskujące. Wodoszczelność została określona na poziomie 20 ATM zatem czasomierz jest odporny na pełne zanurzenie w wodzie oraz może być używany podczas nurkowania z akwalungiem. Wysoka jakość wykonania oraz materiały najwyższej klasy pozwoliły stworzyć zegarek, który może się stać nieodłącznym towarzyszem na wiele, wiele lat. Zegarek Vostok Europe NH35A/2255146 objęto dwuletnią gwarancją producenta. Do zegarka oprócz gwarancji dołączana jest instrukcja obsługi w języku polskim, firmowe pudełko Vostok oraz paragon bądź fakturę na życzenie klienta.

Pracujesz i odbiór paczki jest dla Ciebie kłopotliwy? W Novotime zagwarantujemy dostawę w 24h! Większość produktów posiadamy fizycznie w naszym własnym magazynie. Tym samym wszystkie dostępne produkty oznaczone wysyłką 24 H bądź "dostępne od ręki" wysyłamy w tym samym dniu (przy zamówieniu złożonym do godz 14:00 za pobraniem lub zaksięgowaną płatnością) Dostawa jest realizowana przez firmę kurierską GLS( https://gls-group.eu/PL/pl/home ). Przewóz paczek GLS oznacza, że dotrą one na miejsce szybko i bezpiecznie. Niezawodna dostawa paczek w określonym standardowym terminie dostawy jest mocnym punktem GLS. Paczki krajowe zazwyczaj docierają na miejsce następnego dnia roboczego. W Europie czas dostawy wynosi zazwyczaj między 48 a 96 godzin. GLS dostarcza przesyłki od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach pracy. Zamówienie z terminem wysyłki 24H - potwierdzone w dni robocze (Pn-Pt) do godz 14:00 w 99% są wysyłane w tym samym dniu. Pozostałe zamówienia wysyłane są w następny dzień roboczy. W 90 % firma GLS dostarcza przesyłki na następny dzień roboczy. Więc na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera. Pozostałe 10% to przypadki losowe np. warunki atmosferyczne, awaria samochodu, wypadki, błędy ludzkie. Na podany adres email GLS przesyła link do śledzenia przesyłki gdzie na bieżącą można śledzić drogę przesyłki. Dostawa paczkomaty InPost dostarcza przesyłkę do wybranego paczkomatu w 98% następnego dnia po nadaniu. Te 2% to przypadki losowe np brak miejsca w paczkomacie docelowym, warunki atmosferyczne, awaria samochodu, wypadki, błędy ludzkie.. W przypadku braku towaru na magazynie, Klient jest niezwłocznie o tym fakcie informowany.
Nasza firma wykonuje wysokiej jakości grawerowanie dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza nam firma GRAVOTECH.. Oprócz 10 propozycji czcionek (fontów) wykonujemy grawer elementów grafiki oraz logo na zegarkach i tabliczkach. Przy zakupie zegarka w naszych sklepach grawerowanie napisu okolicznościowego jest zupełnie darmowe. W przypadku gdy zdecydują się Państwo na zakup zegarka z opcją grawer, wystarczy odznaczyć opcję "GRAWEROWANIE", które dostępne jest na karcie produktu. Naciśnięcie wskazanego pola spowoduje pojawienie się na ekranie, okna z 10-cioma czcionkami do wyboru. Wystarczy odznaczyć czcionkę (font), który Państwa interesuje następnie w puste pole wprowadzić tekst, które chcecie Państwo umieścić na zegarku. Wielkość oraz jej ułożenie, sugerujemy pozostawić naszym specjalistom, bowiem czynniki te zależne są również od kształtu dekla, pochyłości powierzchni grawerowanej, napisów fabrycznych oraz dostępnego miejsca. Nasz wykwalifikowany personel dobierze czcionkę w taki sposób, aby grawer był czytelny, elegancki i dopasowany do charakteru sentencji według możliwości technicznych. Zamówienia z opcją grawerowania realizowane są zazwyczaj 24 godziny od złożenia zamówienia, jednak w indywidualnych przypadkach wysyłka może opóźnić się o dzień lub dwa. Nie wykonujemy usługi graweru w zamówieniach w których sposób płatności jest inny niż "PRZEDPŁATA". Produkty grawerowane nie podlegają również zwrotowi.
Spełnij marzenia nawet w 15 min - SANTADER - Szybkie raty On-Line. https://wniosek.eraty.pl/symulator/oblicz/numerSklepu/61467/wariantSklepu/200000/typProduktu/0/wartoscTowarow/5925.

Korzyści

masz możliwość nabycia wybranych towarów przed czasem niezbędnym do zgromadzenia potrzebnych środków finansowych kupując upragniony towar na raty, oszczędności możesz przeznaczyć na inny cel możesz kupić towar lepszej jakości lub droższy kredyty na raty przez Internet to wygodna forma dokonania zakupów online

Jak kupić w towar na raty?

1. Wybierz formę płatności eRaty, wypełnij i prześlij do Banku e-wniosek o kredyt i czekaj na kontakt konsultanta Banku.

2. Elektronicznie – w postaci plików PDF, lub za pośrednictwem firmy kurierskiej 1 – umowa o kredyt zawarta po kilku dniach.

3. Po pozytywnej weryfikacji dokumentów kredytowych Bank potwierdzi sklepowi, że może wydać towar

Nie odpowiada Ci otrzymany towar? Produkt jest uszkodzony? Zapoznaj się z naszą polityką zwrotów.

1. Sklep wydłuża Klientowi okres prawa do odstąpienia od umowy z 14 do 30 dni od momentu otrzymania towaru.

2. Klient ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

3. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia otrzymania produktu.

4. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient musi poinformować Sklep o decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

5. Klient może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe (http://novotime.pl/Odstapienie-od-umowy-cterms-pol-21.html).

6. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

7. Sklep informuje, że prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży nie obowiązuje dla towaru spersonalizowanego dla klienta (z grawerem). Na podstawie Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. „Rozdział 4 Art. 38. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: (…) 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.”

8. Adres do zwrotów i reklamacji:

Novotime.pl ul. Dekoracyjna 3 65-155 Zielona Góra

Users reviews
Ask for this product:

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Your e-mail:
This field is required for placing an order.
Question:
This field is required for placing an order.
fields marked with - This field is required for placing an order. - are required
Zobacz również
ORIENT REVIVAL SK RA-AA0B01G19BORIENT REVIVAL SK RA-AA0B01G19B
917,00 zł1 310,00 zł
1 188,00 zł1 584,00 zł
1 106,00 zł1 474,00 zł
ZEGAREK MĘSKI ZEPPELIN ZE-7656M-1ZEGAREK MĘSKI ZEPPELIN ZE-7656M-1
1 061,00 zł1 179,00 zł
SEIKO SRPB87K1SEIKO SRPB87K1
899,00 zł1 250,00 zł
IdoSell Trusted Reviews
4.94 / 5.00 34 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2021-07-01
Super szybka dostawa
2021-05-28
Wspaniale!
This page uses cookie files to provide its services in accordance to Cookies Usage Policy. You can determine conditions of storing or access to cookie files in your web browser.
Close
pixel